Projevují se u vás potíže s erekcí? Pomůže Erectan!

Potíže s erekcí dnes trápí až 54 % mužů ve věku 35 – 65 let. Potíže s erekcí jsou spojené se změnou kvality erekce. Máte-li problém se ztopořením, nebo udržením erekce v 50 – 75 % pokusů o sexuální styk, pak se jedná o erektilní dysfunkci neboli impotenci. Pokud přetrvává zhoršená schopnost udržení erekce i ráno po probuzení, jsou potíže s erekcí spojeny s poruchou prokrvení. Potíže s erekcí jsou ovlivněny mnoha faktory. Jednak můžete mít problém s cévami, jednak může být problém spojen s psychickou újmou, stresem, depresemi a podobně. Budou-li potíže s erekcí trvat déle jak tři měsíce, raději navštivte lékaře.

Jak zlepšit erekci?

Jak zlepšit erekci? To je častá otázka mužů, kteří si chtějí opět užívat kvalitního sexuálního života. Samozřejmě zlepšení erekce potrvá delší dobu. Pokud navštívíte lékaře, který ví, jak zlepšit erekci, pak vám budou nasazeny léky a zahájíte léčbu. Lékař zjistí, jakého původu potíže jsou a na základě toho stanoví léčbu. Jestliže ale nechcete s návštěvou lékaře spěchat, pak můžete vyzkoušet doplňky stravy, které jsou určené ke zkvalitnění erekce. Jak zlepšit erekci rychle, těsně před sexuálním stykem? Na trhu se objevil Erectan 400mg, který se užívá hodinu před sexuálním stykem. Jeho účinnost je zajištěna do 60 minut.

Dlouhodobé posílení erekce

Je možné si zajistit pomocí Erectanu i dlouhodobé posílení erekce. Na trhu je dostupný Erectan ManLONG, jenž je určen pro dlouhodobé užívání. Posílení erekce se tak projeví již do několika týdnů. Erectan podporuje sexuální výkonnost a je založen vyloženě na bázi bylinných extraktů. Nemusíte se bát ani vedlejších účinků, protože u tohoto doplňku stravy se žádné neprojevily. Těšte se na posílení erekce a na kvalitní sexuální život. Impotence se stane minulostí.Comments are closed.