Nezačínejte s byznysem od nuly. Zkuste to s franšízou

Nezačínejte s byznysem od nuly. Zkuste to s franšízou

Slyšeli jste o tom, že až čtyřicet podnikatelů nemá ani zdání o tom, co je to BOZP a PO? Právě tito podnikatelé na svou nevědomost často doplácí, a to ve chvíli, kdy na dveře firmy zaklepe neohlášená kontrola ze státní správy, která při nevyřešené BOZP a PO udělí nemilosrdně vysokou pokutu. Ta se může dostat až do statisíců korun. 

Víte o tom, že těmto podnikatelům můžete zrovna vy pomoci? A to tak, že si otevřete pobočku firmy Extéria Market a stanete se tak odborníkem na bezpečnost práce a požární ochranu. Najednou budete moct firmy zastupovat v těchto oblastech, které jsou pro ně zákonnou povinností, a stanete se doslova jejich zachráncem. 

Domníváte se, že to nejde, že si nelze otevřít pobočku už fungující společnosti? Ale jde. Jde to díky franchisingu. 

Co je to franchising?

Franchising je způsob podnikání založený na odkoupení licenčních smluv. Na základě licenčních smluv si můžete otevřít pobočku už fungující společnosti a můžete se tak dostat přímo do víru podnikatelského světa. Nemusíte začínat od nuly, ale můžete naskočit rovnou do rozjetého vlaku. To s sebou přináší velkou zodpovědnost, ale na druhou stranu je to obrovská podnikatelská příležitost, které by bylo škoda nevyužít. 

Franchising umožňuje začínajícímu podnikateli podnikat pod značkou, která už má své postavení na trhu, která už má zvládnutou reklamu a do níž se vrací klienti. Není tedy důvod, proč to s franchisingem nezkusit. 

Pro jakou franšízu se rozhodnete vy?

Na trhu je však mnoho franšíz, s nimiž můžete začít spolupracovat. Vhodným kandidátem je firma Extéria Market, s níž byste zachraňovali podnikatele tak, že jim vyřešíte BOZP a PO. Pokud se rozhodnete podnikat s firmou Extéria Market, budete mít jistotu, že podnikáte se společností, která je stabilní a neustále vzkvétající. Firma na trhu působí od roku 2011 a za ta léta se stala jednou z předních společností v oblasti BOZP a PO.Comments are closed.