Mějte vyřešené BOZP a PO podniku díky odborníkům

Mějte vyřešené BOZP a PO podniku díky odborníkům

Každý podnikatel si musí pohlídat, aby měl splněné vše, co splněné mít musí. Mnohé povinnosti jsou dané zákonem, jen pokud je má splněné, podniká bezpečně a nemusí se bát, že by neprošel kontrolou, i kdyby přišla neohlášeně. Bohužel nedávné průzkumy ukázaly, že až čtyřicet procent podnikatelů nepodniká bezpečně, nemají totiž vyřešené BOZP a PO, což jsou dvě zákonné povinnosti, na které se nesmí zapomínat. Bohužel čtyřicet procent podnikatelů ani neví, co to bezpečnost práce a požární ochrana je, a to je může dostat do maléru.

Tato podnikatelská nevědomost může dostat opravdu nejednoho podnikatele do maléru. V případě, že by přišla neohlášená kontrola ze státní správy a zjistila by, že není vyřešená BOZP a PO, automaticky se uděluje pokuta, která může sahat až do výše několika set tisíc korun. Taková pokuta může dostat nejednoho podnikatele do krachu.

Je proto nutné mít BOZP a PO vyřešené. Pokud však na to nemáte čas nebo těmto oborům nerozumíte, využijte nabízené služby firem, které se na bezpečnost práce a na požární ochranu zaměřují.

Pro koho se rozhodnout?

Jenže takových firem poskytujících poradenství v oblasti BOZP a PO je nespočetně mnoho. Pomoct vám mohou při výběru reference a recenze těch, kteří už s nějakou firmou přišli do styku. V referencích jsou obsaženy zkušenosti ostatních, díky nimž si uděláte na mnohé firmy názor.

Jaká firma je nejlépe hodnocena?

Mezi nejlépe hodnocenými firmami najdete například firmu Extéria, která je v současné době označována za předního poskytovatele poradenství v oblasti BOZP a PO. Pyšní se tisícovkami spokojených klientů, kteří vypichovali zejména bezkonkurenčně nízké ceny na trhu, kvalitní služby a zastoupení v případě kontroly, dále také svižnou telefonickou podporu nebo to, že si firma nikdy neúčtuje nic navíc.Comments are closed.