Plavky 2011

Pro výrobce plavek je zimní období důležité z toho pohledu, aby na novou sezónu přišli s něčím novým, co ohromí. Pro aktuální sezónu jsou to plavky v kolekci Plavky 2011. Plavky jsou nedílnou součástí každé letní sezóny. Jejich výběr však není jednoduchý. Každý rok vychází nová kolekce a jsou zcela odlišné. V kolekci plavky 2011, si můžete vybrat praktické dámské jednodílné i sexy dvojdílné plavky. Skončila zima, postupně se otepluje a již se těšíte na léto. Současně s tím začnete řešit, zda máte vhodné plavky (z hlediska velikosti, módních trendů, zda nejsou poškozené atp.). Tento postup se odehrává každoročně v myšlenkách nejen žen, ale i mužů.
Máte-li větší poprsí, Vybírejte si vždy modely s vyztuženou podprsenkou a širokými ramínky, které prsa dokonale zpevní. Máte-li naopak malá prsa, volte plavky 2011, které mají vyztužené košíčky. Bojíte se, že máte širší boky, velké břicho či pozadí? V tom případě si vybírejte jednodílné plavky. Efekt můžete výrazně podpořit také výběrem vhodné barvy anebo vzoru, který bude upozorňovat na jiné přitažlivé partie. Šikmé linie sbíhající se ve středu zeštíhlí oblast břicha a boky, atd.Přišlo léto a většina z Vás bude trávit část své dovolené na plážích u průzračně čistého moře. Nebojte se ukázat svou dokonalou postavu v nádherných nových plavkách z kolekcí „Léto 2011“. V naší nabídce najdete jak plavky jednodílné, tak i plavky dvoudílné. Každá žena si u nás jistě vybere. Všechny plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní plavkoviny, proto sednou na každou postavu. Plavky jsou nedílnou součástí každé letní sezóny. Jejich výběr však není jednoduchý. Každý rok vychází nová kolekce a jsou zcela odlišné.

Ačkoliv mezi nejčastější zákazníky patří ženy, výrobci dbají na to, aby v jejich kolekcích byl vždy plavky pro celou rodinu – dámské plavky, dívčí plavky, pánské plavky či dětské plavky. Samostatnou kategorií jsou ale také sportovní plavky, které jsou rovněž velmi oblíbené.Je třeba vybírat s ohledem na vaše tělesné dispozice. Nezapomínejte si proto vždy zvolit ten správný střih a barvu, které vám pomohou nejen krásně vytvarovat postavu. Například plavky, které mají vodorovné pruhy a pásky, zdůrazňují pas. Máte-li větší poprsí, Vybírejte si vždy modely s vyztuženou podprsenkou a širokými ramínky, které prsa dokonale zpevní. Máte-li naopak malá prsa, volte plavky 2011, které mají vyztužené košíčky. Bojíte se, že máte širší boky, velké břicho či pozadí? V tom případě si vybírejte jednodílné plavky. Efekt můžete výrazně podpořit také výběrem vhodné barvy anebo vzoru, který bude upozorňovat na jiné přitažlivé partie. Šikmé linie sbíhající se ve středu zeštíhlí oblast břicha a boky, atd. Muži mají výběr poněkud jednodušší. Ti si mohou zvolit tzv. trenkové plavky, které se stále budou řadit mezi nejoblíbenější plavky 2011. V  kurzu jsou také stále moderní a stylové slipové plavky, jenž nosí také velké procento mužů. Mnoho mužů rádo nosí šortkové plavky, které sluší snad každému. Ani tyto plavky 2011 určitě nebudou v letošní kolekci chybět. Pánské plavky 2011, se budou vyrábět nejčastěji v modrých odstínech. Ale zajisté nic nezkazíte ani černou, zelenou, šedou nebo červenou barvou. Ale modrá barva patří k nejpoužívanějším barvám, co se týče pánských plavek. Kategorie dámské plavky Vám přináší širokou nabídku plavek a plážových doplňků. Přišlo léto a většina z Vás bude trávit část své dovolené na plážích u průzračně čistého moře. Nebojte se ukázat svou dokonalou postavu v nádherných nových plavkách z kolekcí „Léto 2011“.
V naší nabídce najdete jak plavky jednodílné, tak i plavky dvoudílné. Každá žena si u nás jistě vybere. Všechny plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní plavkoviny, proto sednou na každou postavu.

Kategorie dámské plavky Vám přináší širokou nabídku plavek a plážových doplňků. V kolekci plavky 2011, si můžete vybrat praktické dámské jednodílné i sexy dvojdílné plavky. Je třeba vybírat s ohledem na vaše tělesné dispozice. Nezapomínejte si proto vždy zvolit ten správný střih a barvu, které vám pomohou nejen krásně vytvarovat postavu. Například plavky, které mají vodorovné pruhy a pásky, zdůrazňují pas.Comments are closed.