Japonská manikúra P Shine pro krásné a zdravé nehty

Chcete mít své nehty krásné, zdravé, aniž byste museli podstoupit modeláž nehtů? Stačí navštívit profesionální nehtové studio, které má ve svém portfoliu služeb manikúru P Shine. Jedná se o japonskou, čistě přírodní techniku úpravy nehtů. Používají se k tomu produkty obsahující pouze včelí vosk, mateří kašičku, křemičitou hlinku, jemné parafíny a celou řadu vitamínů. V dnešním článku se podíváme na výhody P Shine.

Dar ze země vycházejícího slunce

Stejně jako celá řada šikovných nástrojů, tak i princip leštění nehtů pochází z Japonska, ze země vycházejícího slunce. Už císařské gejši se před staletími mohly pyšnit krásnými a lesklými nehty. Nepotřebovaly k tomu žádný bezbarvý lak, ale využívaly tradiční postup a přírodní přípravky. Název P Shine vznikl v roce 1958, kdy byla založena stejnojmenná tokijská společnost. Ta začala vyrábět produkty pro tuto metodu a distribuovat je do světa.

Najednou si metoda P Shine získala oblíbenost nejen v Evropě, ale také v USA. Vypadá stejně efektivně jako lak, ale je to čistě přírodní manikura, která podporuje prokrvení a růst nehtů. Vaše nehty budou mít opět ztracené vitamíny, budou zpevněné a chráněné před nepříznivými vlivy. P Shine je oblíbenou technikou pro roztřepené, lámavé a nerostoucí nehty. Ale pozor, nedoporučuje se aplikovat na příliš zničené či tenké nehty. P Shine ocení také celá řada mužů, kteří pečují o svůj vzhled. Manikura je jednoduchá, přirozená a účelná. Zvládnete ji i z pohodlí svého domova.

Odsuňte gelové nehty na druhou kolej

Jistě víte, že gelové nehty značně ničí ty přírodní. Proč si ničit ale své přírodní nehty, když je zde manikúra P Shine, s níž docílíte stejného efektu? Budete mít své nehty opět krásné, přirozené a upravené. Budou vás reprezentovat za každé situace. Zapomeňte tedy na gelové nehty a vsaďte na přírodní techniku leštění nehtů – na P Shine. Litovat určitě nebudete.Comments are closed.