Na klouby a průjmy pejsků

Radost z pohybu

Aby se mohli lidé hýbat, jít si zajezdit na kole, na lyžích, nebo udělat jen obyčejný dřep aniž by jim někdo musel pomoct zpátky na nohy, pomáhají tělu nejrůznějšími prostředky, potravinovými doplňky. Život je pak radostnější, smysluplnější a plnohodnotný. Když to jde u lidí, proč stejnou radost z pohybu a život nedopřát i nejlepšímu příteli člověka?

Možné to dnes je, na trhu existuje řada nejrůznějších doplňků stravy, díky kterým váš psí miláček přeskočí kdejakou překážku.

Společnost Vetrisol nabízí pro pejskaře a především jejich miláčky ucelenou řadu doplňků stravy, díky kterým si svůj sedmkrát zrychlený život opravdu užijí. I onen »psí život« bude za něco stát, AdvaFlex, Enzymatic, či Ixoderm Vetri do něj vnesou spoustu radosti!

AdvaFlex, něco na klouby

Když váš pejsek začne kulhat, je už většinou pozdě. Proto je potřeba už od jeho narození myslet na pozdější potíže. Problémem bývá, že jsou mnohá plemena přešlechtěná a tedy náchylná k nejrůznějším chorobám. Ve velké míře trápí psy klouby. A tady je práce pro AdvaFlex, jenž obsahuje Chondroitin, který pomáhá udržet kloubní chrupavku ve formě. Je vhodné ho aplikovat už štěňátkům, nečekat na vznik problému. Ten totiž vzniká už v mládí a není jasné, kdy se objeví. Někdy dřív, jindy později. Ale nakonec se většinou problémy hybnosti kloubů projeví. A není nic horšího, než vidět »chlupáče« trpět. Rozhodně nemá cenu čekat, až to začne bolet tak, že si Alík či Larry kvůli dysplazii nebo osteoporoze nedoběhnou pro svůj oblíbený míček. A aby AdvaFlex chutnal i největším mlsounům, vyrábí se ve dvou příchutích – játrové a chedarové (sýrové).

Enzymatic, už žádné průjmy

Co se týká trávení, mají pejsci o jeden enzym víc než lidi. Možná proto mají kachní žaludky, až se někdy divíme, co všechno ti neposedové slupnou. Jenže někdy i čtyři jsou málo. Přípravek Enzymatic napomáhá k dobrému trávení, navíc ho mnozí veterináři kvitují jako doprovodnou věc při léčení slinivky. Podáním Enzymaticu vašemu miláčkovi posílíte tělo tím, co běžně potřebuje k fungování tak, aby byl schopen normálně trávit. Navíc napomáhá k štěpení cukrů, tuků, proteinů a brání nadměrnému hromadění tuků. A tlustý pes, to je ostuda majitele.

Ixoderm Vetri, odstranění klíštěte snadno a rychle

Problémy s nejrozšířenějším tuzemským parazitem, s klíštětem, zná asi každý z nás. Pro mnohé je vypořádání se s ním nepřekonatelný problém. Pro ně, ale i pro všechny ostatní majitele chlupatých čtyřnohých přátel, jako jsou psi, kočky, nebo koně, je tu nový přípravek pro odstraňování klíšťat jménem Ixoderm Vetri. Je vyvinutý speciálně pro bezpečné a rychlé odstranění klíštěte ze srsti Vašeho němého přítele. Oproti „bratrskému“ přípravku od Vetrisolu jménem Ixoderm, určenému pro lidi, obsahuje Ixoderm Vetri navíc krystalické soli, díky nimž se pejskům nebo kočičkám neslepí srst. Stačí pouze pokapat, chvíli počkat a pak mrtvé klíště vymést i s krystalickým práškem.

Ixoderm Vetri Vám přináší jednoduché, bezpečné a účinné řešení problémů s klíšťaty u Vašich čtyřnohých kamarádů. Stejně jako ostatní popsané výrobky ho seženete u vašeho oblíbeného veterináře nebo na stránce internetového obchodu E-vitality www.evitality.cz/veterinarni-vyrobky.

http://www.evitality.cz/
http://www.evitality.cz/


Comments are closed.