Elektronická cigareta dominuje svými výhodami

Láká vás elektronická cigareta, ale stále nevíte, co vám přinese? Elektronická cigareta je revolučním výrobkem, jehož úkolem je zajistit nejen zdravější, ale také levnější kouření. Je založena na zcela jiném principu než klasická cigareta. Obsahuje pouze čistý nikotin, který se dostává do těla. Již se nemusíte obávat dehtu, oxidu uhličitého, ani karcinogenních látek. Elektronická cigareta má za úkol pouze uspokojit tělo od závislosti na nikotinu. Nebudete tak zatěžovat své plíce, zbavíte se známého kuřáckého kašle a zlepšíte si krevní oběh. Elektronická cigareta má skutečně potenciál.

E-cigareta od mnoha výrobců

Na trhu se objevila celá řada výrobců, kteří své elektronické cigarety nabízí zákazníkům. E-cigarety se liší vlastnostmi a někdy i principem fungování. Na trhu je e-cigareta vzhledem podobná klasické cigaretě, ale většina elektronických cigaret připomínají tužku. E-cigareta se skládá z několika částí. Jádrem je atomizér, který aplikuje celý proces. Nesmí chybět baterie, kterou musíte nabíjet. E-cigareta uspokojí slabé, střední i silné kuřáky. Stačí si vybrat eliquid s právním obsahem nikotinu.

Různá intenzita nikotinu

Do elektronické cigarety se vkládají tekuté náplně eliquid, které se liší intenzitou nikotinu. Některý eliquid má menší obsah, jiný zase větší. Jsou tedy k dispozici náplně pro silné i slabé kuřáky. Výrobci eliquid myslí na všechny. Dopřejte si lepší požitek z kouření, šetřete a myslete přitom na své zdraví.Comments are closed.